Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Concealer / Clair Concealer Korrektor për zbehjen e rrathëve të zinj 6g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Concealer / Clair Concealer Korrektor për zbehjen e rrathëve të zinj 6g

Clair Concealer

Një korrektor theksues që ndriçon rrathët poshtë syve, duke e bërë lëkurën të duket e freskët dhe rrezatuese gjatë gjithë ditës.

10 

10 

Tekstura e tij kremoze lejon aplikim të lehtë dhe ndihmon në reduktimin e shenjave të lodhjes. Përbërësit e tij aktivë dhe vitaminat konturojnë dhe forcojnë lëkurën rreth syve.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.