Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares Vajor / Oil Based Cleanser Lares me baze vajore 200ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares Vajor / Oil Based Cleanser Lares me baze vajore 200ml

Oil Based Cleanser

Pastroni thellësisht fytyrën tuaj me larësin me bazë vaji, një pastrues i butë që do të përmirësojë rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës duke e bërë lëkurën më të lëmuar, më të butë dhe më të hidratuar.

Një formulë e butë që emulsifikohet në kontakt me ujin për te tretur dhe hequr lehtësisht papastërtitë dhe grimin nga sytë dhe fytyra. Nuk e than lëkurën dhe nuk lë ndjesi yndyre, duke e bërë kështu larësin ideal për të gjitha llojet e lëkurës, nga më të yndyrshmet deri tek ato më të ndjeshmet.

20 

20 

Pastroni thellësisht fytyrën tuaj me larësin me bazë vaji, një pastrues i butë që do të përmirësojë rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës duke e bërë lëkurën më të lëmuar, më të butë dhe më të hidratuar.

Një formulë e butë që emulsifikohet në kontakt me ujin për t’u tretur dhe hequr lehtësisht papastërtitë dhe grimin nga sytë dhe fytyra. Nuk e than lëkurën dhe nuk lë ndjesi yndyre, duke e bërë kështu larësin ideal për të gjitha llojet e lëkurës, nga më të yndyrshmet deri tek ato më të ndjeshmet.

Përmban Squalane dhe vitaminë E, për të hidratuar dhe mbajtur lëkurën të mbrojtur nga dëmtimet nga radikalet e lira falë fuqisë së saj antioksiduese.

Pastron në thellësi, heq make-up-in dhe hidraton, duke e lënë lëkurën të butë, me shkëlqim dhe pa papastërti.

Shqetësimi i lëkurës: Lëkurë sensitive

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

  • Larës vajor
  • Pa parfume

Perberesit kryesore:

3% Squalane
2% Abyssinian Oil
1% Vitamin E

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.