Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / 1% BAKUCHIOL Firming Cream Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide 50ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / 1% BAKUCHIOL Firming Cream Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide 50ml

1% BAKUCHIOL Firming Cream Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide 50ml

15.30 

Formula efikase e kremit forcues Bakuchiol trajton në mënyrë efektive shenjat e plakjes falë 1% Bakuchiol, alternativë me bazë bimore e Retinolit. Projektuar për të parandaluar dhe trajtuar  rrudhat dhe linjat e holla duke përmirësuar strukturën dhe tonin e përgjithshëm të lëkurës. Do të keni një çehre më të fortë, më rinore që në aplikimin e parë, pa irritim apo ndjeshmëri.
Ky krem hidratues gjithashtu përfshin kompleksin antirrudhë me peptide për të luftuar humbjen e qëndrueshmërisë, si dhe qelizat staminale Centella për të ndihmuar në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës.
Bakuchiol Firming Cream është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës – edhe më të ndjeshmet – dhe mund të përdoret si ditën ashtu edhe natën. Kremi perfekt për ata që kërkojnë një zëvendësues të Retinolit.

15.30 

Formula efikase e kremit forcues Bakuchiol trajton në mënyrë efektive shenjat e plakjes falë 1% Bakuchiol, alternativë me bazë bimore e Retinolit. Projektuar për të parandaluar dhe trajtuar  rrudhat dhe linjat e holla duke përmirësuar strukturën dhe tonin e përgjithshëm të lëkurës. Do të keni një çehre më të fortë, më rinore që në aplikimin e parë, pa irritim apo ndjeshmëri.
Ky krem hidratues gjithashtu përfshin kompleksin antirrudhë me peptide për të luftuar humbjen e qëndrueshmërisë, si dhe qelizat staminale Centella për të ndihmuar në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës.
Bakuchiol Firming Cream është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës – edhe më të ndjeshmet – dhe mund të përdoret si ditën ashtu edhe natën. Kremi perfekt për ata që kërkojnë një zëvendësues të Retinolit.

Shqetësimi i lëkurës: Lëkurë me rrudha dhe e pajetë

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

Perberesit kryesore:

1% Bakuchiol
1% Peptide Complex
1% Centella Stem Cells

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet