Duke treguar 54 rezultate

Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
LIGHTWEIGHT SUNSCREEN SPF50+
SPF e lehte fluide ne trajte serumi me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD30)
100ml

25 

TRANSPARENT Lab
INVISIBLE SUNSCREEN
SPF50+

SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD45)
100ml

25 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 

THERAMID®
A-Retinoate
Trajtuesi me i fuqishem antirrudhe me permbajtje te larte retinoidesh qe vepron direkt ne qelizat e lekures pa nevoje per konvertim
30ml

40 

TRANSPARENT Lab
ADULT ACNE TREATMENT
Trajtim akne per adult me Ac. Salicilik, Azeloglicina, Zinc PCA, Quora Noni
30ml

16 
29%

Acnemy®
ANTIBACTERIAL PILLOWCASE
Jastëk ekstra i butë 100% Meryl® Skinlife
3 Sizes

25 30 
Best
Seller
Out of stock

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

35 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM
Krem Fytyre Ultra Hidratues
50ml

18 

TRANSPARENT Lab
Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

14 

HAIRVEST®
BREAKAGE
Trajtim fortësues i skalpit me flokë të dobët
55ml

19 
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

35 

TRANSPARENT Lab
Ceramide Repair Moisturizer
Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik
30ml

18 

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

35 
Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

35 

THERAMID®
COPPER PEPTIDE
Trajtim intensiv antirrudhë me 3% Copper Peptide
30ml

45 
Out of stock

HAIRVEST®
DANDRUFF
Trajtim Anti-Zbokth
55ml

18 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

15 

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

35 
Best
Seller

Acnemy®
DRYZIT®
Locion per pertharjen e akneve aktive (me qelb)
30ml

17 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

16 
Out of stock

HAIRVEST®
EYELASH GROWTH
Serum per rritjen e Qerpikeve
8ml

16 

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION SERUM
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

21 

HAIRVEST®
GREASY HAIR
Trajtim pastrues skalpi për flokët e yndyrshëm
55ml

18 

HAIRVEST®
HAIR LOSS FORTE
Trajtim Intensiv kundër rënies së flokut
55ml

22 

THERAMID®
HAPCA FILLER
Trajtim intensiv me Acid Hialuronik
30ml

35 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

16 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

20 
30%

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

Original price was: 10 €.Current price is: 7 €.

TRANSPARENT Lab
PHA SOFT PEELING CLEANSER
Lares Peeling
150ml

13 

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

17 

TRANSPARENT Lab
PIH Sun Spot Fading Treatment
Trajtimi i hiperpigmentimit post-inflamator
30ml

16 
Best
Seller

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

17 

Hyalulip®
PRESERVE
Parandalues i renies se fillerit te buzeve
15ml

15 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

18 

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

15 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

20 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

14 

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

20 
22%

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

Original price was: 18 €.Current price is: 14 €.
13%

TRANSPARENT Lab
VOLUME
Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump
15ml

Original price was: 15 €.Current price is: 13 €.
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

15 
Out of stock

Acnemy®
ZITBODY®
Xhel larës i dedikuar për aknet & pikat e zeza në trup
200ml

16 
Out of stock

Acnemy®
ZITCALM® Cleanser
Larës qetësues kundër skuqjeve
150ml

10 

Acnemy®
ZITCALM® Cream
Hidratues qetësues kundër skuqjeve
50ml

15 

Acnemy®
ZITCALM® Serum
Serum qetësues kundër skuqjeve
30ml

15 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine
150ml

11 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

19 

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

18 
Out of stock

Acnemy®
ZITLESS®
Patches me mikroshigjeta (microdarts) për aknet nën lëkurë
5 Copë

11 

Acnemy®
ZITMINIS®
Mini seti esencial për një rutinë kundër akneve
Mini Size

27 

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues Peeling AHA+BHA+PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

17 

Acnemy®
ZITPROOF® MULTIZITS
Patches XL me hidrokoloid per faqet, mjekren dhe ballin
10 Copë

16 
Out of stock

Acnemy®
ZITPROOF® NOSE
Patches hidrokoloidale per hunden
10 Copë

19 

Acnemy®
ZITPROOF® SPOT
Patches individual me hidrokoloid
36 Copë

12 

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje