Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / GENTLE REJUVENATION SERUM Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide) 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / GENTLE REJUVENATION SERUM Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide) 30ml

GENTLE REJUVENATION SERUM

Formula jonë më efektive për të luftuar shenjat kryesore të plakjes. Retinoli ynë i enkapsuluar arrin efektivitetin maksimal kundër plakjes duke reduktuar dukshëm rrudhat dhe linjat e shprehjes që në aplikimin e parë. Plotësuar me Niacinamide dhe Acid Ellagic për të përmirësuar tonin dhe shkëlqimin e lëkurës. Një formulë gjithëpërfshirëse me rezultate spektakolare.

21 

21 

Shqetësimi i lëkurës: Lekure qe po plaket dhe po humbet shkelqimin

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mbrëmjes. Përdorim i përditshëm

pH 5.3 – 5.8

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Ellagic Acid* (*0,15% Pure Ellagic Acid)
5% Niacinamide
0,3% Retinol

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.