Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Rice Powder Pudër matifikuese transparente me efekt qetësues ndaj skuqjeve 10g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Rice Powder Pudër matifikuese transparente me efekt qetësues ndaj skuqjeve 10g

Rice Powder

Thith sebumin e tepërt dhe garanton një efekt mat afatgjatë. Mund të përdoret si primer ose fiksues për të mbajtur më gjatë grimin. Në mënyrë perfekte zbut dhe e barazon lëkurën. Nuk bllokon poret. Është pa talk, parabenë dhe alergjenë.

10 

10 

In stock

Sipas mendimit tonë, pluhuri i orizit është ylli më i madh i fotosesioneve. Të gjithë e pëlqejnë sepse bëhet plotësisht i padukshëm pas aplikimit. Garanton një efekt mat të qëndrueshëm.

  • Thith në mënyrë perfekte sebumin e tepërt dhe garanton një efekt mat afatgjatë
  • Mund të përdoret si fiksues ose një primer mattifikues për grimin
  • Ai bëhet transparent pas aplikimit dhe përzihet në mënyrë perfekte me lëkurën
  • Rekomandohet nga profesionistë dhe përdoret shpesh gjatë fotosesioneve

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.