Duke treguar 12 rezultate

Paese Makeup
Bamboo Powder
Pudër matifikuese transparente
5g

10 
Out of stock

Paese Makeup
Barley Beauty Powder
Pudër qe lëmon dhe njëtrajtëson tonin a lëkurës
10g

11 
11 Light Beige
12 Natural Beige
13 Golden Beige

Paese Makeup
Glowing Powder
Pudër e presuar me efekt qe zbeh imperfeksionet dhe me efekt shkëlqyes
10g

14 
10 Light Beige
20 Natural

Paese Makeup
Hi Rice! Coloured Rice Powder
Pudër matifikuese me ngjyrë dhe balancuese e yndyës (jo-komedogjenike) për makeup
10g

12 

Paese Makeup
High Definition
Pudër transparente, hidratuese dhe që ndricon lëkurën me permbajtje Vit. A & E
7g

11 
1C Warm Beige
2C Natural
3C Golden Beige
+1

Paese Makeup
Illuminating Covering Powder
Pudër e presuar me mbulim të lartë dhe efekt hidratues
9g

11 

Paese Makeup
Nanorevit Contour Duo
Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim
4.5g

19 

Paese Makeup
Nanorevit Glow Duo Effect
Pudër e presuar 2në1 (Highlighter dhe Blush universal) për të gjitha tonet e lëkurave
4.5g

19 

Paese Makeup
Puff Cloud Face Powder
Pudër fiksuese e makeupit me finish natyral (ngjyrë beige e lehtë)
7g

15 

Paese Makeup
Puff Cloud Under Eye Powder
Pudër fiksuese për zonën rreth syve me efekt sfumues dhe ndriçues
5.3g

13 

Paese Makeup
Rice Powder
Pudër matifikuese transparente me efekt qetësues ndaj skuqjeve
10g

10 
1A Warm Beige
3A Golden Beige
5A Natural
+1

Paese Makeup
Semi-transparent Matte Powder
Pudër matifikuese me Vit. C e cila fikson makeup gjatë ditës
9g

10 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.