Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Puff Cloud Face Powder Pudër fiksuese e makeupit me finish natyral (ngjyrë beige e lehtë) 7g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Puff Cloud Face Powder Pudër fiksuese e makeupit me finish natyral (ngjyrë beige e lehtë) 7g

Puff Cloud Face Powder

Një pluhur i lehtë si një re për fytyrën që zgjat qëndrueshmërinë e fondatinës tuaj.

  • ndriçim natyral dhe efekt freski
  • zbut në mënyrë optike lëkurën
  • e padukshme

15 

15 

In stock

Shpërndan dritën, duke dhënë efektin e ndriçimit dhe freskisë natyrale. Zbut në mënyrë optike lëkurën pa e mbingarkuar dhe është i padukshëm gjatë ditës. Formula e saj pa erë dhe ngjyra neutrale bezhë përputhen në mënyrë të përkryer me çdo bazë të aplikuar më parë. Vaji i pambukut dhe vitaminat C dhe E që përmban i sigurojnë lëkurës kujdes dhe mbrojtje të përditshme. Thuaj “puff puff” lëkurës gri dhe të lodhur!

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.