Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Bamboo Powder Pudër matifikuese transparente 5g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Bamboo Powder Pudër matifikuese transparente 5g

Bamboo Powder

Pluhuri Bambu është një pudër mattifikuese dhe e lirshme për lëkurën e yndyrshme. Ekstrakti i mëndafshit garanton një nivel të përshtatshëm hidratimi dhe e bën lëkurën më rrezatuese.

10 

10 

In stock

Ne marrim frymëzim nga natyra – thesari ynë më i rëndësishëm dhe burimi i bukurisë. Niseshteja bam-boo e përmbajtur në pluhurin tonë mattifikues shpërndan fuqishëm dritën, zbut tiparet e fytyrës dhe redukton dukshëm rrudhat dhe papërsosmëritë e vogla të lëkurës.

  • Një pluhur i lirshëm që garanton një përfundim mat afatgjatë
  • I pasuruar me mëndafsh pluhur, zbut lëkurën dhe i jep asaj një shkëlqim delikat
  • Është një alternativë natyrale me bazë bimore ndaj pluhurave minerale
  • Ka veti anti-bakteriale dhe qetësuese, rregullon aktivitetin e gjëndrave dhjamore
  • Niseshteja e bambusë shpërndan dritën e cila zbut tiparet e fytyrës, redukton dukshëm defektet dhe rrudhat

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.