Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Bronzer / Self Glow Bronzer Konturimi ideal i fytyrës me efekt sun kissed 6g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Bronzer / Self Glow Bronzer Konturimi ideal i fytyrës me efekt sun kissed 6g

Self Glow Bronzer

Self Glow ofron një efekt natyral, të ekspozuar nga dielli.

18 

18 

Pluhur bronzimi me formulë inovative. Falë strukturës së tij të lehtë, zbut lëkurën pa e theksuar strukturën e saj. Me dy nuanca, efekti mund të gradohet: nga konturimi delikat i fytyrës deri te nxirja e artë e plazhit.

SI TË PËRDORNI:

  • Aplikojeni me një furçë të butë.
  • Për të konturuar fytyrën, aplikojeni poshtë mollëzave, në hundë dhe në të dy anët e saj si dhe rreth konturit të fytyrës.
  • Për një efekt të nxirë nga dielli, aplikojeni në pjesët e fytyrës që janë të ekspozuara ndaj diellit në mënyrë natyrale.

Falë metodës së “Back Injection”, bronzuesi aplikohet lehtë dhe pa njolla. Shtimi i vajit të kokosit dhe vajit të farës së rrushit të zi të mbështjellë në nanostruktura siguron kujdes të plotë të lëkurës.

Kombinimi i pigmenteve ari dhe rozë rrit tonin natyral të lëkurës.

*Metoda e “Back Injection” është një proces teknologjik inovativ i prodhimit të produkteve me presim. Fillimisht përgatisim një përzierje të lëngshme me të gjitha pigmentet e mbajtura në të. Më pas, ai injektohet në një tas plastik dhe avullohet në mënyrë që vetëm pigmentet më të mira dhe më delikate të mbeten në produkt. Ky proces rezulton në formula jashtëzakonisht të shkëlqyera që aplikohen më lehtë, kanë një strukturë më të lehtë dhe zgjasin më gjatë.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.