Duke treguar 4 rezultate

01 Chlodny
02 Cieply

Paese Makeup
Creamy Bronzer
Bronzer kremoz që perhapet shume lehte në lëkure duke krijuar kontur natyral
12g

16 

Paese Makeup
Nanorevit Contour Duo
Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim
4.5g

19 
400N Light
401C Medium

Paese Makeup
PAESE MINERALS Mineral Bronzer
Bronzer në trajtë pluhuri me ngjyrë intense për të gjitha tipet e lëkurave
7g

17 
01 Light
02 Medium

Paese Makeup
Self Glow Bronzer
Konturimi ideal i fytyrës me efekt sun kissed
6g

18 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.