Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Bronzer / PAESE MINERALS Mineral Bronzer Bronzer në trajtë pluhuri me ngjyrë intense për të gjitha tipet e lëkurave 7g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Bronzer / PAESE MINERALS Mineral Bronzer Bronzer në trajtë pluhuri me ngjyrë intense për të gjitha tipet e lëkurave 7g

PAESE MINERALS Mineral Bronzer Bronzer në trajtë pluhuri me ngjyrë intense për të gjitha tipet e lëkurave 7g

14.45 

Bronzer mineral me veti zbutese. Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme. Për shkak të strukturës së saj të lehtë dhe prej kadifeje, është e lehtë për t’u aplikuar dhe përzihet menjëherë në lëkurë, duke siguruar efektin e një nxirje natyrale.

  • efektiv për rrezitje natyrale
  • theksoi tipare të veçanta të fytyrës
  • përzierje perfekte për shkak të formulës së saj të lehtë
  • aplikim i lehtë dhe pa vija
  • efekt afatgjatë – nuk konsumohet gjatë ditës

14.45 

Bronzeri definon lëkurën dhe siguron një pamje rinore dhe natyrale gjatë gjithë ditës. Përzihet në mënyrë perfekte në lëkurë dhe nuk konsumohet gjatë ditës. Produkti është shumë i pigmentuar dhe shumë efikas. Me të mund të theksoni në mënyrë perfekte mollëzat tuaja, të konturoni fytyrën dhe të arrini një efekt të lehtë “të puthur nga dielli”. Me 99% përbërës me origjinë natyrale, është perfekt për lëkurë të ndjeshme dhe problematike. Formula e bronzit është pasuruar me ekstrakte vaji natyral: ekstrakt i rrënjës së qelibarit dhe Rhodiola Rosea, të cilat qetësojnë dhe kujdesen tërësisht për lëkurën. Produkti ynë u paketua në një kavanoz qelqi me një sitë të bërë me porosi, e cila ju lejon të aplikoni sasinë e duhur të produktit. Me paketim të tillë, aplikimi i bronzerit është shumë komod. Smeraldi, – një mineral natyral që mbart energji dhe harmoni – ishte frymëzimi për bronzerin tonë. Smeraldi qetëson emocionet negative dhe ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit të brendshëm, duke sjellë bukurinë dhe dashurinë me vete. Jepini vetes paqen e brendshme dhe nxirrni në pah bukurinë tuaj natyrale me BRONZERIN tonë MINERAL.

Si të aplikoni bronzues mineral?

  • Sigurohuni që bronzi të përzihet në mënyrë perfekte me lëkurën, aplikoni fillimisht një nga bazat tona minerale: Fondacioni Mineral Mat ose Fondacioni Mineral Illuminating.
  • Spërkatni një sasi të vogël bronzi mbi kapak. Aplikoni me një furçë në lëvizje rrethore.
  • Shkundni furçën për të hequr çdo tepricë të produktit.
  • Aplikoni bronzerin poshtë mollëzave, duke filluar nga veshët në qendër të fytyrës dhe përgjatë vijës së flokëve, në anët e mjekrës dhe hundës.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet