Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Nanorevit Contour Duo Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim 4.5g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Nanorevit Contour Duo Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim 4.5g

Nanorevit Contour Duo Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim 4.5g

16.15 

• i përshtatshëm për çdo lloj bukurie
• siguron një efekt shumë natyral dhe delikat
• formula prej velvet

16.15 

In stock

Ne kemi zgjedhur nuancat më universale të pudrës dhe bronzit. Të dyja janë të përshtatshme për çdo lloj bukurie. Ngjyra më e lehtë do të ndriçojë dhe theksojë tiparet më të mira; ajo më e errët do ta bëjë fytyrën tuaj të duket e hollë.

Falë metodës inovative “Back Injection”, ne kemi marrë formula jashtëzakonisht velvet që përzihen me lëkurën dhe japin një efekt shumë natyral dhe delikat.

Efektet pas katër javësh përdorim të rregullt:
100% e të anketuarve konfirmojnë se produkti rri në lëkurë shumë gjatë
80,00% – konfirmoni se hidraton lëkurën
93,33% – konfirmojnë se kujdeset për lëkurën
93,33% – konfirmojnë se lëkura është më e ushqyer

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet