Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Barley Beauty Powder Pudër qe lëmon dhe njëtrajtëson tonin a lëkurës 10g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Barley Beauty Powder Pudër qe lëmon dhe njëtrajtëson tonin a lëkurës 10g

Barley Beauty Powder Pudër qe lëmon dhe njëtrajtëson tonin a lëkurës 10g

9.35 

Produktet më të mira janë bërë nga dashuria për natyrën. Njihuni me risinë tonë – pudrën e lirshme të elbit, e cila në mënyrë efektive matizon dhe qetëson lëkurën e fytyrës.

  • përshtatet me ngjyrën e lëkurës
  • i jep lëkurës një pamje prej kadifeje
  • zgjeron qëndrueshmërinë e make-up-it
  • 100% natyrale

9.35 

In stock

Pluhur i lirshëm elbi që përputhet me ngjyrën e lëkurës. Produkti përmban përbërës 100% natyralë, përfshirë. mikë dhe silicë, të cilat në mënyrë efektive zbutin lëkurën dhe thithin sebumin.

Mishi i elbit ka një efekt qetësues në lëkurën e irrituar të fytyrës, zvogëlon skuqjen e saj dhe kundërvepron me shenjat e plakjes. Elbi përmban një kompleks vitaminash dhe mineralesh që qetësojnë dhe ushqejnë lëkurën.

Çfarë efekti do të merrni? Lëkurë e lëmuar prej kadifeje dhe një pamje e shëndetshme. Produkti ofron fund saten. Pluhuri përzihet menjëherë në lëkurë, zgjat qëndrueshmërinë e make-up-it dhe barazon ngjyrën. Poret dhe rrudhat e imëta do të mbeten të lëmuara.

Si të përdorni:
Përdorni një puff ose një furçë për aplikim. Aplikojeni në të gjithë fytyrën për të vendosur grimin. Për rezultate më të mira, përdorni kremin tonë natyral BB.

 

Ne jetojmë në një nxitim të vazhdueshëm dhe gjithnjë e më shumë kërkojmë harmoninë që ai mund të na japë natyrën. Ne ndjemë një thirrje të fortë të natyrës – kemi përfshirë në produktet tona përbërës natyralë të cilët do të kujdesen në mënyrë efektive për gjendjen e lëkurës tuaj. Ne kemi marrë më të mirën e bimëve dhe mineraleve dhe kemi krijuar kozmetikë krejtësisht të reja për make-up në historinë e Paese. Ejani me ne në kapitullin e ri dhe zbuloni fuqinë e mrekullueshme të përbërësve natyralë!

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet