Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Nanorevit Glow Duo Effect Pudër e presuar 2në1 (Highlighter dhe Blush universal) për të gjitha tonet e lëkurave 4.5g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Nanorevit Glow Duo Effect Pudër e presuar 2në1 (Highlighter dhe Blush universal) për të gjitha tonet e lëkurave 4.5g

Nanorevit Glow Duo Effect

• pudër dhe skuqje zbardhuese
• një shkëlqim i freskët që do të zgjasë gjatë gjithë ditës
• nuancat universale të të dyjave
• përputhet me çdo ton lëkure

19 

19 

In stock

Blush do t’i shtojë një ngjyrim të menjëhershëm ngjyrës së lëkurës tuaj dhe pudra ndriçues do t’i japë asaj një shkëlqim të shëndetshëm dhe të freskët që do të zgjasë gjatë gjithë ditës. Ne kemi zgjedhur me kujdes nuancat e të dy produkteve në mënyrë që ato të jenë universale dhe të sigurta.

Falë metodës inovative Back Injection, ne kemi marrë formula jashtëzakonisht velvet që do të ofrojnë një efekt shumë natyral dhe delikat.

Sipas filozofisë sonë, kozmetika PAESE kombinon make-up-in me kujdesin e lëkurës. Ne besojmë se kozmetika me ngjyra jo vetëm që duhet të zbukurojë pamjen tuaj, por edhe të kujdeset për lëkurën tuaj.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.