Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Puff Cloud Under Eye Powder Pudër fiksuese për zonën rreth syve me efekt sfumues dhe ndriçues 5.3g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Puff Cloud Under Eye Powder Pudër fiksuese për zonën rreth syve me efekt sfumues dhe ndriçues 5.3g

Puff Cloud Under Eye Powder Pudër fiksuese për zonën rreth syve me efekt sfumues dhe ndriçues 5.3g

13 

Puff Cloud Powder është perfekt për adhuruesit e grimit të lehtë dhe ndriçues. Thjesht pudra e pjesëve të zgjedhura të fytyrës suaj, si zona T, për të rregulluar grimin dhe për të arritur një efekt saten.

13 

In stock

Lëkura rreth syve është pjesa më e ndjeshme e fytyrës suaj dhe kërkon trajtim të veçantë. Njerëzit që luftojnë me rrathët e errët poshtë syve përdorin produkte të ndryshme për t’i mbuluar ato. Për të zgjatur qëndrueshmërinë e produkteve të tilla, ata duhet të provojnë pluhurin tonë të syve Puff Cloud, i cili do të ruajë grimin e aplikuar më parë duke zbutur dhe ndriçuar zonën në të njëjtën kohë. Pluhuri i bluar imët me konsistencë të mëndafshtë përmban grimca që ndriçojnë butësisht për një efekt unik dhe zbutës. Puff Cloud Powder është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Përbërës aktiv – vaj nga FIG opuntia:

  • është një fiksues korrektues afatgjatë
  • reflekton dritën për të dhënë një efekt natyral turbullues në konturet SOFT FOCUS
  • zbut lëkurën rreth syve

Si të përdorni:

  1. përdorni majat e gishtave për të lyer kremin Hydrobase rreth syve
  2. aplikoni korrektorin tuaj të preferuar
  3. pluhuroseni me pluhurin Puff Cloud!

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje