Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Glowing Powder Pudër e presuar me efekt qe zbeh imperfeksionet dhe me efekt shkëlqyes 10g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Glowing Powder Pudër e presuar me efekt qe zbeh imperfeksionet dhe me efekt shkëlqyes 10g

Glowing Powder

Formula e re e produktit tonë më të shitur. Një pluhur me shkëlqim të lehtë si mjegull me një formulë të butë prej kadifeje. Përmirëson pamjen e lëkurës, duke ofruar një efekt ndriçues dhe zbutës jashtëzakonisht delikate.
një efekt i hollë ndriçues

  • siguron një lëkurë me pamje të shëndetshme
  • përmban shtatë ekstrakte të zgjedhura lulesh me bazë vaji
  • në dispozicion në tre nuanca

14 

14 

Jepini lëkurës tuaj një shkëlqim delikate!!

Një version i ri i një produkti ikonik. Do t’ju pëlqejë që në përdorimin e parë.

Pluhuri me shkëlqim siguron efektin e një çehre të shëndetshme dhe të lëmuar. Formula e saj origjinale përmban shtatë ekstrakte lulesh të zgjedhura me bazë vaji që kujdesen në mënyrë efektive për fytyrën. Aplikimi i produktit është shumë i lehtë dhe i këndshëm. Pluhuri e lë lëkurën të hidratohet dhe qetësohet.

Produkti unifikon tonin e lëkurës me një efekt të butë fokusimi. Fytyra duket e pushuar mirë dhe me shkëlqim. Pluhuri me shkëlqim fsheh papërsosmëritë e vogla të lëkurës, duke e lënë atë të lëmuar. Formula e lehtë reflekton dritën për një shkëlqim delikate.

Koleksioni përbëhet nga tre nuanca:

  • NR 11 LIGHT BEIGE – bezhë e lehtë në ton neutral, e përkryer për lëkurë të hapur.
  • NR 12 NATURAL BEIGE – bezhë natyrale në ton neutral, për lëkurë mesatare.
  • NR 13 GOLDEN BEIGE – ngjyrë bezhë e artë në ton të ngrohtë, për lëkurë të zbehtë ose të hapur*.

Produkti është mbyllur në një kompakt të përshtatshëm me një pasqyrë, kështu që ju mund ta vendosni lehtësisht në çantën ose çantën tuaj të shpinës.

*Nëse keni një çehre të hapur, numri 13 do të jetë një bronzues i shkëlqyer që do të japë një efekt të nxirë mirë.

Çfarë ka brenda?
Vaji i ëndrrave të natës së verës – hidraton dhe zbut lëkurën për një pamje të shëndetshme.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.