Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Illuminating Covering Powder Pudër e presuar me mbulim të lartë dhe efekt hidratues 9g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / Illuminating Covering Powder Pudër e presuar me mbulim të lartë dhe efekt hidratues 9g

Illuminating Covering Powder

Ai kombinon butësinë e një pluhuri dhe vetitë mbuluese të një fondatine. E lë lëkurën të duket e shëndetshme dhe e freskët. Ai reflekton dritën, duke zbutur rrudhat dhe parregullsitë e lëkurës. Ai përmban dyll blete për të hidratuar dhe zbutur lëkurën.

11 

11 

Hëna që reflekton dritën e diellit na frymëzoi për të krijuar këtë themel. Pluhuri ynë i theksuar gjithashtu reflekton dritën, duke e lënë lëkurën tuaj të theksuar në mënyrë delikate. Zbut rrudhat dhe parregullsitë e lëkurës. Ai gjithashtu përmban përbërës aktivë që rregullojnë lëkurën:

  • Vitamina C – një antioksidant i fortë që merr pjesë në sintezën e kolagjenit, rigjallëron lëkurën, përmirëson tonin e lëkurës dhe parandalon plakjen
  • Vitamina E – përmirëson dukshëm elasticitetin e epidermës, parandalon dëmtimin e fibrave të kolagjenit dhe lipideve epidermale dhe ushqen lëkurën
  • dylli i bletës – hidraton thellësisht lëkurën dhe e mbron atë nga tharja

Ky produkt është fenomenal sepse kombinon butësinë e një pluhuri dhe vetitë mbuluese të një fondatine. E bën lëkurën tonë të shkëlqejë si ylli më i bukur.

  • Kombinon butësinë e një pluhuri dhe vetitë mbuluese të fondatinës
  • Reflekton bukur dritën dhe zbut rrudhat e vogla dhe parregullsitë e lëkurës

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.