Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / High Definition Pudër transparente, hidratuese dhe që ndricon lëkurën me permbajtje Vit. A & E 7g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Face Powder / High Definition Pudër transparente, hidratuese dhe që ndricon lëkurën me permbajtje Vit. A & E 7g

High Definition

Pluhuri me definicion të lartë është një pluhur i lehtë dhe i lirshëm që garanton një kompleks jonik të butë dhe mat.

11 

11 

In stock

Pluhuri largon në mënyrë perfekte përbërjen dhe nuk kërkon rregullim. Ofron një efekt të butë fokusimi, i cili redukton papërsosmëritë dhe zbut linjat e fytyrës.

Pluhuri i lirshëm me definicion të lartë i krijuar në laboratorin tonë është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nxjerr në mënyrë efektive përbërjen, zbut lëkurën, shpërndan dritën dhe krijon një efekt me fokus të butë që është veçanërisht i dobishëm gjatë fotosesioneve. Vaji i farës së Meadowfoam ushqen dhe hidraton lëkurën, zvogëlon papërsosmëritë dhe zbut linjat e fytyrës për ta lënë lëkurën të ndjehet e lëmuar. Aplikimi i rregullt garanton një pamje natyrale dhe të përsosur.

  • Hidraton, zbut linjat e fytyrës dhe zvogëlon papërsosmëritë
  • Ne rekomandojmë përdorimin e tij gjatë fotosesioneve

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.