Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Blush / Blush with argan oil Blush ndricues me vaj argani për hidratim dhe definim te mollëzave 4g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Blush / Blush with argan oil Blush ndricues me vaj argani për hidratim dhe definim te mollëzave 4g

Blush with argan oil Blush ndricues me vaj argani për hidratim dhe definim te mollëzave 4g

Blushi jonë me vaj argani do ta bëjë lëkurën tuaj të duket e freskët duke i dhënë asaj një shkëlqim rinor. Vaji i arganit garanton hidratim afatgjatë dhe fsheh njollat e thata. Tekstura e saj e lëmuar si mëndafsh parandalon “smudge” (transferimin) dhe e bën aplikimin shumë të lehtë.

Kur bota bëhet shumë e zymtë, zgjidhni një blush plot energji! Blushi jonë me vaj argani rinovues thekson dhe konturon bukur mollëzat dhe krijon menjëherë një lëkurë të freskët dhe rinore. Vaji dhe vitaminat hidratojnë, rigjallërojnë, forcojnë dhe konturojnë lëkurën njëkohësisht duke e mbrojtur atë nga plakja. Me një gamë të gjerë ngjyrash do të jeni në gjendje të përshtatni nuancën perfekte për veten tuaj.

  • E mbron lëkurën nga plakja dhe e zbut në mënyrë perfekte
  • Struktura e saj e lëmuar e mëndafshtë e bën aplikimin të lehtë, të shpejtë dhe pa njollat

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.