Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / Cheeky Mascara Mascara me efekt zgjatues dhe kthyes per qerpikët 9ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / Cheeky Mascara Mascara me efekt zgjatues dhe kthyes per qerpikët 9ml

Cheeky Mascara Mascara me efekt zgjatues dhe kthyes per qerpikët 9ml

11.90 

Një mascara e qëndrueshme që siguron një efekt të ngritur të qerpikëve.

11.90 

In stock

Është e lehtë të aplikoni kete mascara për vetulla që zgjat dhe ngre qerpikët. Formula e lehtë, xhel lejon që të aplikohet në shtresa të njëpasnjëshme duke krijuar efektin e dëshiruar.

Furça e saj inovative ofron një efekt të menjëhershëm te valëzuar dhe definimi spektakolar të qerpikëve.

E pasuruar me ekstrakt të perlës së zezë, bojë për vetulla rigjallëron dhe hidraton qerpikët.

Mascara “cheeky” nuk është e papërshkueshme nga uji, por është afatgjatë – deri në 12 orë! Lahet lehtësisht duke i lënë qerpikët në gjendje të mirë.

 

TIPARET KRYESORE:

Furça e lakuar e teknologjisë GEKA SANDWICH është bërë me metodën e dy-injektimit që jep gjatësi dhe kaçurrela të menjëhershme të qerpikëve.

Një bërthamë e fortë furçesh së bashku me fijet fleksibël dhe të buta janë tiparet kryesore të teknologjisë.

Qerpikët ngrihen saktësisht dhe ndahen në mënyrë perfekte, ndërsa fijet ultra të buta arrijnë deri në qerpikët më delikat dhe më të shkurtër.

Furça siguron që mascara të arrijë dhe të dredhë çdo qerpik nga baza deri te maja. Fijet e shkurtra në majë lejojnë aplikimin e saktë në cepin e brendshëm të syrit pa njollat.

PËRBËRËSIT AKTIV:

Ekstrakti i perlës së zezë

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet