Home / Shop / Brande / UNA Beauty / Niche Beauty Lab / Hairvest / Hairvest tjajtim per Floket / GREASY HAIR Trajtim pastrues skalpi për flokët e yndyrshëm 55ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Brande / UNA Beauty / Niche Beauty Lab / Hairvest / Hairvest tjajtim per Floket / GREASY HAIR Trajtim pastrues skalpi për flokët e yndyrshëm 55ml

GREASY HAIR

Zhvilluar për të trajtuar dhe kontrolluar një skalp të yndyrshëm. Veprimi i tij pastrues ndihmon në kontrollin e yndyrës së tepërt, për të hequr papastërtitë dhe për të mbrojtur pamjen natyrale të flokëve.

Formuluar me sistemin tonë ekskluziv të shpërndarjes në folikula “Epigenetic Scalp Reset™”, një kombinim i fuqishëm i bimëve natyrale me antioksidantë të cilët kanë veti qetësuese të lartë dhe janë të aftë për të rivendosur ekuilibrin natyral të skalpit tuaj. Një teknologji unike, 100% natyrale dhe e qëndrueshme që arrin depërtimin x10 krahasuar me “Aktivë Flokësh” të tjera. Është gjithashtu i aftë të veprojë njëkohësisht në 3 shtyllat për flokë të shëndetshëm: Flokët, Gjëndra dhe Skalpi i kokës.

Një formulë e lehtë, jo e yndyrshme dhe që përthithet shpejt, pa efekte anësore.

Me rezultate të dukshme në 90 ditë dhe me rezultate maksimale rreth 120 ditë.

18 

18 

In stock

Si të përdoret: Shkundni produktin mirë përpara çdo përdorimi për të përzier plotësisht përbërësit. Aplikoni një pipetë të plotë një herë në ditë në mënyrë të barabartë pikë-pikë në pjesë të ndryshme të kokës tuaj, duke ndarë fijet e flokëve në mënyrë që produkti të mund të depërtojë në gjëndrën e flokëve. Përdorni majat e gishtave për të masazhuar butësisht produktin në lëkurën e kokës në mënyrë që të përhapet mirë, duke stimuluar mikroqarkullimin dhe duke e ndihmuar atë të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.

Perberesit kryesore:

Aqua (Water), Alcohol Denat., Glycerin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water, Zinc PCA, Olea Europaea (Olive) Callus Culture Lysate, Xylitol, Lactitol, Arctium Majus Root Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Stearamine, Phytic Acid, Tocopherol, Phosphatidylcholine, Dimyristoyl Phosphatidylcholine, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Mannitol, Cyclodextrin, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Cetyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Pentylene Glycol, Citric Acid, Sodium Chloride, Polysorbate 80, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

#Hairvest

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.