Home / Shop / Skinlick / Root Cause Sebum Balance Shampoo Shampo per floke te yndyrshem & me zbokth 250ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Skinlick / Root Cause Sebum Balance Shampoo Shampo per floke te yndyrshem & me zbokth 250ml

Root Cause Sebum Balance Shampoo Shampo per floke te yndyrshem & me zbokth 250ml

11.05 

Skinlick Root Cause Sebum Balance është shampo e butë për flokë yndyrshem, e cila kontrollon mbiprodhimin e yndyrës dhe trajton zbokthin, pa tharë majat e thata të flokëve.

11.05 

Formula me fermente probiotike, pirokton olamine dhe hithër balancon mikrobiomën, pastron thellë dhe redukton kruajtjen, ndërsa fermentet e avokados dhe orizit kanë një efekt ushqyes në lëkurën e kokës. Në kontakt me ujin, shampoja Sebum Balance kthehet në një shkumë të lehtë dhe të butë, e përshtatshme për përdorim të shpeshtë. Ka një aromë të butë hipoallergjike.

Profili i aromës: nota të freskëta, fruta-lule

Notat kryesore
Dardhë, kajsi, mandarinë, pjeshkë
Notat e mesme
Zambaku i luginës, jasemini, magnolia, tuberoza
Notat e ulta
Musk

Kujdesi për lëkurën nuk është vetëm për fytyrën – zgjidhni një përvojë unike për skalpin tuaj.

Formula e testuar klinikisht. Pa sulfate.

Paketim plotësisht i riciklueshëm.

 

Përbërësit:

AQUA, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DECYL GLUCOSIDE, BIS-DIISOPROPANOLAMINO-PG-PROPYL DISILOXANE/BIS-VINYL DIMETHICONE COPOLYMER, COCAMIDE DEA, ACRYLATES COPOLYMER, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT, SACCHAROMYCES FERMENT LYSATE FILTRATE, PERSEA GRATISSIMA FRUIT EXTRACT, ORYZA SATIVA EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PIROCTONE OLAMINE, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-22, GLYCOL DISTEARATE, BUTYLOCTANOL, LAURETH-4, CITRIC ACID, GLYCERIN, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM PHYTATE, CARAMEL, CAPRYLYL GLYCOL, LACTIC ACID, PARFUM, CI 19140, CI 42090

#SkinLick

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet