Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / The Wave long-lasting mascara Mascara që kthen, zgjaton dhe definon çdo fije të qerpikëve tuaj 10ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / The Wave long-lasting mascara Mascara që kthen, zgjaton dhe definon çdo fije të qerpikëve tuaj 10ml

The Wave long-lasting mascara Mascara që kthen, zgjaton dhe definon çdo fije të qerpikëve tuaj 10ml

13 

Rimel me qëndrueshmëri të gjatë që zgjat, dredhon dhe definon qerpikët.

  • Furça silikoni në formë vale ngre qerpikët në çast dhe gjatësitë e ndryshme të majave të furçës lejojnë që maskara të mbulojë çdo qerpik
  • Formula e lehtë kremoze nuk shkërmoqet apo grumbullohet

13 

In stock

Konsistenca e butë dhe kremoze e maskarës së aplikuar me furçë, aplikohet në mënyrë të barabartë pa grumbullime. Qerpikët janë dukshëm më të gjatë dhe më të trashë, duken të shëndetshëm dhe me shkëlqim
Ideale për ata që vlerësojnë maskarat që qëndrojnë gjatë dhe nuk lënë gjurmë në qepalla. Bojë për vetulla është rezistente ndaj lagështirës, djersës dhe lotëve – perfekte për njerëzit aktivë.

 

Aplikoni një shtresë të produktit për një efekt natyral. Shtoni edhe një shtresë rimel nëse është e nevojshme..
Qëndron edhe gjatë aktivitetit në palestër ose gjatë vrapimit.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.