Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / Eyes on Mascara "Foxy Eyes" të menjëhershë me mascara me Vit. A, B & E 8ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / Eyes on Mascara "Foxy Eyes" të menjëhershë me mascara me Vit. A, B & E 8ml

Eyes on Mascara "Foxy Eyes" të menjëhershë me mascara me Vit. A, B & E 8ml

16 

Mascara për vetulla Eyes On, efekti i “Foxy Eyes” është tani në dorën tuaj!

16 

In stock

Një mascara që ofron një efekt super të modës të “Foxy Eyes” – qerpikë të zgjatur, të trashur dhe të ngritur. Siguron një finish ultra të zi, ngre dukshëm qoshet e jashtme të syve. Rimeli Eyes On është e pajisur me një furçë ergonomike në formë koni që e bën të lehtë stilimin e qerpikëve pa njolla. Brushi i tij i gjatë i ndanë qerpikët në mënyrë efektive dhe brushi më i shkurtër ofron vëllim shtesë me çdo aplikim.

Fijet e patentuara të najlonit me tre zona vëllimi dhe një zonë krehjeje bëjnë të mundur marrjen e shumë bojë për vetulla për një efekt trashjeje të menjëhershme.

Formula e saj e lehtë, vegane e bazuar në dyllë dhe vajra bimore mbulon edhe qerpikët më të shkurtër, duke siguruar një efekt spektakolar dhe afatgjatë të volumit dhe zgjatjes së qerpikëve.

Formula e qëndrueshme siguron ngjitje të fortë dhe zgjat gjatë gjithë ditës pa u rrëshqitur (smudge) apo njolla.

Përveç kësaj, mascara është pasuruar me vaj bajamesh të ëmbël, i cili është i pasur me vitamina A, B dhe E, si dhe acide Omega-3, në mënyrë që maskara e Eyes On të ushqejë dhe rigjenerojë qerpikët, duke u dhënë atyre jo vetëm një theksim të përditshëm, por gjithashtu kujdes dhe mbrojtje gjithëpërfshirëse.

APLIKIMI I PRODUKTIT:
Për të arritur “Foxy Eyes”, aplikoni disa shtresa të produktit në qerpikët, duke e tërhequr furçën drejt qosheve të jashtme të syve.
Me bojë për vetulla Eyes On, efekti i syve është tani në dorën tuaj!

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.