Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / Eyegasm Mascara with conditioner Qerpikë me volum dhe zgjatim ekstrem, me një aplikim të vetëm peptideve dhe pantenolit 8ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / Eyegasm Mascara with conditioner Qerpikë me volum dhe zgjatim ekstrem, me një aplikim të vetëm peptideve dhe pantenolit 8ml

Eyegasm Mascara with conditioner

Merrni një pamje te re me vetëm një vijë peneli.

  • vëllim ekstrem
  • ushqen dhe rrit
  • furçë e butë, silikoni
  • e zezë intensive, me shkëlqim

16 

16 

In stock

Merrni një pamje seksi me vetëm një vijë peneli. Mascara Paese Eyegasm me brushin e saj të dizajnuara në mënyrë perfekte ofron efektin e volumit ekstrem, zgjatjes dhe dredhjes së qerpikëve. Formula e tij e shkëlqyeshme intensive e zezë dhe vegane, e bazuar në dyllë bimore ushqen qerpikët duke stimuluar rritjen e tyre për të përmirësuar një pamje të thellë.

Le të prezantojmë Eyegasm, një maskara vegane që siguron efektin e vëllimit maksimal të qerpikëve. Furça do të arrijë qerpikët më të shkurtër për një efekt shtytës. Baza e fortë e furçës siguron definim të saktë dhe lifting të jashtëzakonshëm. Formula e tij origjinale bazohet në dyllë dhe vajra natyralë për të ushqyer qerpikët dhe për të stimuluar rritjen e tyre.

 

Çfarë do të gjeni brenda?

  • Widelash® – një komponent që përmban biotinë dhe D-Panthenol qe ndërton strukturën e qimeve.
  • Peptid vitaminë – mbështet rritjen dhe gjendjen e qerpikëve duke përmirësuar gjatësinë e tyre.
  • Ekstrakt nga farat e karobit – një përbërës aktiv natyral që riparon dëmtimet e qerpikëve.

Gjithçka që ju nevojitet është … Eyegasm!

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.