Duke treguar 4 rezultate

37 Brocad
38 Brocad
41 Mate
+3

Paese Makeup
Blush with argan oil
Blush ndricues me vaj argani për hidratim dhe definim te mollëzave
4g

01
02
03

Paese Makeup
Creamy Blush
Blush kremoz me ngjyra vibrante dhe shumë hidratues
4g

15 

Paese Makeup
Nanorevit Glow Duo Effect
Pudër e presuar 2në1 (Highlighter dhe Blush universal) për të gjitha tonet e lëkurave
4.5g

19 
300W Peach
301N Dusty Rose
302C Mallow

Paese Makeup
PAESE MINERALS – Mineral blush
Blush mineral për të gjitha tipet e lëkurave. përfshirë edhe me të ndjeshmet
6g

17 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.