Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Blush / Creamy Blush Blush kremoz me ngjyra vibrante dhe shumë hidratues 4g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Blush / Creamy Blush Blush kremoz me ngjyra vibrante dhe shumë hidratues 4g

Creamy Blush Blush kremoz me ngjyra vibrante dhe shumë hidratues 4g

12.75 

Blush krem shumëfunksionale me konsistencë të lehtë që nuk e rëndon lëkurën dhe jep një ndjenjë hidratimi.
Përzihet në mënyrë perfekte me lëkurën

  • Siguron një efekt afatgjatë të një skuqjeje natyrale
  • Nuk konsumohet gjatë ditës
  • I jep lëkurës një ndjenjë hidratimi
  • Tekstura e lehtë që nuk e rëndon lëkurën

12.75 

Blush krem shumë funksionale me konsistencë të lehtë që nuk e rëndon lëkurën dhe jep një ndjenjë hidratimi. Përzihet në mënyrë perfekte me lëkurën, duke dhënë një efekt afatgjatë të një “Blushi” natyrale. Nuk konsumohet gjatë ditës.

Si të përdoret? Aplikojeni me një sfungjer, furçë ose gishta në faqe për të përmirësuar në mënyrë natyrale çehren, në qepallat në vend të “eye shadows” dhe në buzë – si buzëkuq me një finish delikat dhe pluhur.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet