Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Blush / PAESE MINERALS – Mineral blush Blush mineral për të gjitha tipet e lëkurave. përfshirë edhe me të ndjeshmet 6g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Blush / PAESE MINERALS – Mineral blush Blush mineral për të gjitha tipet e lëkurave. përfshirë edhe me të ndjeshmet 6g

PAESE MINERALS – Mineral blush

Blush minerale me veti zbutese. Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme. Për shkak të strukturës së tij të lehtë dhe të lëmuar prej kadifeje, produkti është i lehtë për t’u aplikuar dhe përzihet në mënyrë perfekte në lëkurë për të lënë një pamje të shëndetshme dhe të freskët.

Lë në lëkurë:

  • pamje e freskët dhe rinore
  • mollëza të theksuara në mënyrë natyrale
  • përzierje perfekte për shkak të formulës së saj të lehtë
  • efekt afatgjatë – nuk konsumohet gjatë ditës

17 

17 

Blushi thekson në mënyrë delikate mollëzat dhe është shumë efektiv. Përzihet në mënyrë perfekte në lëkurë dhe nuk “smudges” (transferohet / fshihet) dhe nuk zbehet gjatë ditës. Ofron një efekt afatgjatë. Me të do të theksoni në mënyrë të përkryer mollëzat tuaja dhe gjithashtu do të konturoni butësisht tiparet e fytyrës tuaj. Ofron një efekt natyral reflektues të dritës. Me 99% përbërës me origjinë natyrale, është perfekt për lëkurë të ndjeshme dhe problematike. Formula e skuqjes është pasuruar me ekstrakte vaji natyral: qelibar dhe rrënja e hirit të malit, të cilat qetësojnë dhe kujdesen tërësisht për lëkurën. Produkti ynë është paketuar në një kavanoz qelqi me një sitë të bërë me porosi, e cila ju lejon të shpërndani sasinë e duhur të produktit. Përveç kësaj, e mbuluam sitë me një “insert”që parandalon derdhjen e produktit. Me paketim të tillë, aplikimi i skuqjes është shumë komod.

Si të aplikoni blush mineral?

  • Për t’u siguruar që blushi të përzihet në mënyrë të përsosur me lëkurën, aplikoni fillimisht një nga bazat tona minerale: Fondatina Mineral Mat ose Fondatina Mineral Illuminating.
  • Spërkatni një sasi të vogël të blushit mbi kapak. Merrni atë me një furçë në lëvizje rrethore.
  • Shkundni furçën për të hequr çdo tepricë të produktit.
  • Aplikojeni blushin në mollëzat, qendrën e hundës dhe majën e mjekrës.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.