Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Palete / Dreamily Eyeshadow Palette Ngjyra super të pigmentuara me finish me shkëlqim 12g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Palete / Dreamily Eyeshadow Palette Ngjyra super të pigmentuara me finish me shkëlqim 12g

Dreamily Eyeshadow Palette

• Pigmente perla me cilësi të lartë
• Finish i butë, me shkëlqim
• Ndihmon në krijimin e grimit për çdo rast

18 

18 

Out of stock

Ëndrrat janë me ne çdo ditë – ashtu si paleta jonë Dreamily.

Ndonjëherë ëndrrat e vogla mund të jenë një shtysë për ndryshime të mëdha. Dreamily është një gamë e vogël me mundësi të mëdha. Ngjyrat dhe formulat e saj janë përzgjedhur për të krijuar grimin për çdo rast. Finishi me hije mat, perla dhe saten lejojnë një sërë efektesh. Rozë delikate, bezhë natyrale, kafe klasike dhe pak ngjyrë ari e bëjnë paletën shumë universale.

Pigmentet e perlave me cilësi të lartë janë përgjegjëse për finishin e butë, me shkëlqim dhe ngjyrat e thella. Hijet përzihen lehtësisht dhe qëndrojnë në sy gjatë gjithë ditës.

Dreamily është një paletë për raste të vogla dhe të mëdha – kur jeni duke bërë grim në ditën e parë të punës suaj të re ose duke u përgatitur për një takim ose një takim me miqtë tuaj të dashur. Kjo paletë është një ëndërr e bërë realitet për secilin prej nesh.

NGJYRAT:
1 – Krem mat
2 – Rozë mat pjeshke
3 – Heather mat
4 – Ari rozë
5 – Bezhë saten
6 – Ari metalik
7 – Metalik kafe e ftohtë
8 – Me ngjyrë kafe çokollatë

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.