Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / ZITPROOF® NOSE Patches hidrokoloidale per hunden 10 Copë
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / ZITPROOF® NOSE Patches hidrokoloidale per hunden 10 Copë

ZITPROOF® NOSE Patches hidrokoloidale per hunden 10 Copë

19 

Thuaju lamtumirë akneve dhe pikave të zeza me Zitproof® Nose, patches me hidrokoloid të Acnemy që pastrojnë shpejt dhe pa mundim dhe përmirësojnë pamjen e poreve.

Në vetëm 1 aplikim, thith, tret dhe largon papastërtitë, sebumin e tepërt dhe qelizat e vdekura që bllokojnë poret e hundës gjatë gjumit. Pjesa me e mire? Janë super fleksibël dhe mund t’i hiqni butësisht pa lënë shenja apo acarim.

10 Njesi

19 

Out of stock

Si funksionon Zitproof® Nose? Patches janë krijuar me një bazë hidrokoloidale të pasuruar me Acid Salicilik, të cilat punojne në mënyrë sinergjike për të pastruar thellësisht poret, duke thithur papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën të pastër, të lëmuar, pa defekte dhe me pore të rafinuara.

Vendosni një patch në hundë, me lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni të veprojë për 6 deri në 8 orë. Kur patch bëhet i bardhë ose i errët, është koha për ta hequr atë, duke marrë me vete të gjithë sebumin dhe papërsosmëritë që ishin brenda. Është kaq e lehtë.

Si ta përdorni:

1. Pastroni zonën që do të trajtoni me një pastrues të fytyrës dhe thani lëkurën me një peshqir.
2. Hiqeni copëzën nga paketimi dhe aplikojeni në zonën e hundës.
3. Për të maksimizuar efektivitetin e patch-it, lëreni për 6 deri në 8 orë ose gjatë natës.
4. Pasi të ketë kaluar koha, hiqni copëzën dhe pastroni zonën.

Përbërësit kryesorë:

HIDROKOLOID
ACIDI SALICILIK

#Acnemy

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje