Home / Shop / Brande / UNA Beauty / Niche Beauty Lab / Transparent Lab / Antirrudhe Transparent Lab / OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës) 15ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Brande / UNA Beauty / Niche Beauty Lab / Transparent Lab / Antirrudhe Transparent Lab / OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës) 15ml

OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës) 15ml

Original price was: 10 €.Current price is: 7 €.

Maskë riparuese dhe hidratuese e cila vepron gjatë natës për buzë sa më të buta. Hidraton dhe rikthen pamjen e tyre origjinale gjatë natës, falë kombinimit ekskluziv të kompleksit prej 6 ceramidesh me bazë bimore dhe acidit hialuronik, i cili depërton thellë në lëkurë. Kombinimi ideal për buzë perfekte.

Original price was: 10 €.Current price is: 7 €.

Maskë riparuese dhe hidratuese e cila vepron gjatë natës për buzë sa më të buta. Hidraton dhe rikthen pamjen e tyre origjinale gjatë natës, falë kombinimit ekskluziv të kompleksit prej 6 ceramidesh me bazë bimore dhe acidit hialuronik, i cili depërton thellë në lëkurë. Kombinimi ideal për buzë perfekte.

Aplikoni një sasi të konsiderueshme produkti mbi buzë. Përdoreni para gjumit dhe lëreni gjatë natës. Fshijeni butësisht ose pastroheni në mëngjes.

Shqetësimi i lëkurës: Buzë të thata/dehidratuara dhe/apo te plasaritura

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mbrëmjes. Përdorim i përditshëm

pH 5 – 5.5

Perberesit kryesore:
3% Acid Hialuronik (i inkapsuluar)
0.5% Ceramide

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje