Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / Ceramide Repair Moisturizer Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / Ceramide Repair Moisturizer Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik 30ml

Ceramide Repair Moisturizer

Një serum jashtëzakonisht hidratues i zhvilluar me ceramide me bazë bimore, të cilat ndihmojnë në rivendosjen e niveleve të hidratimit së lëkurës dhe riparimin e shtresës së saj hidrolipidike. Formuluar me nanovezikula shumë depërtues të Acidit Hyaluronik, të krijuar për të hidratuar nga brenda dhe për të stimuluar sintezën e kolagjenit.

18 

18 

Një serum jashtëzakonisht hidratues i zhvilluar me ceramide me bazë bimore, të cilat ndihmojnë në rivendosjen e niveleve të hidratimit së lëkurës dhe riparimin e shtresës së saj hidrolipidike. Formuluar me nanovezikula shumë depërtues të Acidit Hyaluronik, të krijuar për të hidratuar nga brenda dhe për të stimuluar sintezën e kolagjenit.
Falë formulës së tij ultra-hidratuese, mund ta përdorni si hapin e fundit të rutinës suaj ose ta kombinoni me kremin tuaj të ditës/natës për të përfunduar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.
Shqetësimi i lëkurës: Tharje e lëkurës
Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes. Perdorim i perditshem
pH  5.3 – 5.8
Perberesit kryesore:
3% Encapsulated Hyaluronic Acid* (*0,06 Pure Hyaluronic Acid)
1% Ceramide Complex
0,5% Ectoine
0,1% Madecassoside
#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.