Duke treguar 8 rezultate

Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

15 

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION SERUM
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

21 
30%

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

Original price was: 10 €.Current price is: 7 €.
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

18 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

20 

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

20 
22%

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

Original price was: 18 €.Current price is: 14 €.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje