Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Body Lotion Krem hidratues per trupin me 6% urea 200ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Body Lotion Krem hidratues per trupin me 6% urea 200ml

Body Lotion Krem hidratues per trupin me 6% urea 200ml

6.80 

Locion hidratues trupi me 6% ure me një formulë të lehtë, e cila përthithet shpejtë. Formuluar me ure, glicerinë, gjalpë shea dhe panthenol.  Krijuar nga Dr. Andrew Birnie. Rikthen dhe riparon lëkurën e thatë dhe largon ndjesine e kruarjes. Mund të përdoret çdo ditë nga të gjitha llojet e lëkurës. Zhvilluar edhe për lëkurë të ndjeshme.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan

6.80 

In stock

Lista e plotë e përbërësve:

Aqua, Urea, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Dimenthicone, Glyceryl Stearate, Butyrosperum Parkii Butter, Panthenol, Sodium Stearoyl Glutamate, Citric Acid, Xantham Gum, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Piroctone Olamine, Sodium Hydroxide, Titanium Dioxide, Silver Chloride, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Propylene Glycol

#Altruist

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet