Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares Vajor / GAME CHANGER Lares me bazë vajore per pastrimin e makeup, SPF dhe yndyres se grumbulluar ne pore 100ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares Vajor / GAME CHANGER Lares me bazë vajore per pastrimin e makeup, SPF dhe yndyres se grumbulluar ne pore 100ml

GAME CHANGER Lares me bazë vajore per pastrimin e makeup, SPF dhe yndyres se grumbulluar ne pore 100ml

10 

Chess-matte për grimin tuaj: Game Changer, lojtari i ri në pastrimin e fytyrës, ka ardhur! Nëse deri më tani mendonit se arti i pastrimit të fytyrës nuk mund të perfeksionohej në rutinën tuaj, atëherë është koha të njiheni me Game Changer, i cili ju prezanton me misteret e pastrimit profesional dhe të ndërgjegjshëm të fytyrës nga një këndvështrim krejtësisht tjetër! Lëreni kujdesin ndaj lëkurës të jetë loja nga e cila ju dilni fitues!

10 

Out of stock

Karakteristikat:
 • tepër i butë, por teper efektiv ne pastrimin e cdo papastertie yndyrore, makeup-it apo SPF-se;
 • Lares ne trajte vaji, me konsistence te lehte i cili ne kontakt me ujin kthehet ne qumesht;
 • super efektive kundër pikave të zeza;
 • nuk djeg dhe nuk irriton sytë;
 • mund të përdoret si pastrues i pare ne rutinen e mbremjes perpara pastruesit me bazë uji;
 • zgjat deri në dy muaj;
 • ideale për të gjitha llojet e lëkurës;
 • nuk permban perberes komedogjen qe mund te shkaktojne akne apo pika te zeza (jo komedogjenik);
 • nuk lë ndjesi vajore;
 • nuk e than lapo irriton ëkurën;
 • pa parfum dhe alkool.
Përbërësit kryesorë aktivë
Squalane: Squalane është një NMF, d.m.th. element hidratues natyral, i cili kujdeset për lëkurën si një mbrojtës i vërtetë; madje mund të themi se squalane është një nga mbretëreshat e pakurorëzuara të kujdesit për lëkurën.
Vaji jojoba: Vaji jojoba është një antioksidant i shkëlqyer dhe shkrin shumë mirë yndyren, duke e bërë atë perberesit e persosur te nje laresi vajor.
Vaji Canola: Vaji Canola, i pasur me acide yndyrore të pangopura, e bën këtë pastrues edhe më të veçantë si një agjent kujdesi për lëkurën.
Vitamina E: Vitamina E është një nga përbërësit aktivë më të njohur dhe jo rastësisht: përveç efektit antioksidues, ajo mbron në mënyrë të shkëlqyer lëkurën edhe nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet UVB.
Bisabolol: Si një përbërës kujdesi, bisabolol është një shtesë e domosdoshme për Game Changer!
Lecitina (lipid): Lecitina, e cila i përket familjes së fosfolipideve, kujdeset për lëkurën tuaj si një përbërës i vërtetë zbutës dhe që mban ujin.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje