Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares Ujor / Cleansing Foam Lares me 2% Ac. Salicilik (BHA) ne trajte shkume 150ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares Ujor / Cleansing Foam Lares me 2% Ac. Salicilik (BHA) ne trajte shkume 150ml

Cleansing Foam

Shkuma pastruese e Altruist permban 2% acid salicilik. Përmban alantoinë anti-inflamatore dhe hidratuese. Formuluar për lëkurë të kombinuar/të yndyrshme nga dermatologu konsulent Dr. Andrew Birnie. Ky pastrues është pa aromë, vegan dhe ideal për lëkurën e prirur ndaj akneve pasi acidi salicilik pastron poret nga papastërtitë dhe redukton prodhimin e sebumit. Pastron butësisht lëkurën e prirur ndaj njollave. Largon qelizat e thata dhe të vdekura të lëkurës, duke i dhënë lëkurës një pamje rinore. I jep lëkurës një ndjenjë të pastër dhe të freskët.
  • Hipoalergjike
  • Jo komedogjene
  • Pa aroma dhe parabene

Shkuma pastruese e Altruist permban 2% acid salicilik. Përmban alantoinë anti-inflamatore dhe hidratuese. Formuluar për lëkurë të kombinuar/të yndyrshme nga dermatologu konsulent Dr. Andrew Birnie. Ky pastrues është pa aromë, vegan dhe ideal për lëkurën e prirur ndaj akneve pasi acidi salicilik pastron poret nga papastërtitë dhe redukton prodhimin e sebumit. Pastron butësisht lëkurën e prirur ndaj njollave. Largon qelizat e thata dhe të vdekura të lëkurës, duke i dhënë lëkurës një pamje rinore. I jep lëkurës një ndjenjë të pastër dhe të freskët.
  • Hipoalergjike
  • Jo komedogjene
  • Pa aroma dhe parabene
Cruelty free | Coral friendly | Vegan
Lista e plotë e përbërësve:
Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cocoyl Glutamate, Salicylic Acid, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Citric Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Allantoin
#Altruist

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.