Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares Ujor / MUST HAVE Lares i bute ne trajte xheli i cili pastron thellesisht lekuren tuaj pa e thare apo irrituar ate 100ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares Ujor / MUST HAVE Lares i bute ne trajte xheli i cili pastron thellesisht lekuren tuaj pa e thare apo irrituar ate 100ml

MUST HAVE Lares i bute ne trajte xheli i cili pastron thellesisht lekuren tuaj pa e thare apo irrituar ate 100ml

Një pastrues ekstra i butë, por pandërprerë efektiv për larjen e fytyrës dhe për heqjen e grimit, plot bukuri që fjalë për fjalë do ta bëjë lëkurën tuaj të shkëlqejë kur e lani – pa amëz të zgjatur, kruarje dhe tharëse! Pastroni në mënyrë profesionale dhe të vetëdijshme dhe vendosni themelet për gjendjen pa probleme të lëkurës tuaj me larjen e fytyrës pa SLS, si xhel, e cila është e domosdoshme në kuptimin e mirëfilltë të fjalës, nëse jeni një kujdestar i ndërgjegjshëm për lëkurën. fanatik!

Out of stock

Karakteristikat:
  • Lares i bute i pasur me lipide dhe panthenol,
  • I pershtatshem per te gjitha tippet e lekurave,
  • mund të përdoret edhe në zonën rreth syve dhe në rast të lëkurës tepër të ndjeshme,
  • jo komedogjen,
  • nuk e than apo irriton lëkurën,
  • qetëson lëkurën,
  • pa aroma,
  • shkumon minimalisht,
  • miqësor me lëkurën.

 

Glicerina: perberes hidratues që ndihmon lëkurën të mbajë ujin, e ruan ate nga tharja apo dehidratimi. Glicerina është një nga përbërësit kryesorë ne laresin e lekures Must-have, pasi – laresi nuk duhet ta thaje lekuren gjate larjes per te qene efektiv. Kjo është arsyeja pse ne e beme Glicerinen perberesin kryesor te laresit tone.
Lipidet: Perberes te vërtetuar klinikisht se ndihmojne në riparimin e barrieres dhe hidratimin e lëkurës.
Panthenol: i njohur si vitamina B5, është një përbërës jashtëzakonisht i gjithanshëm, hidratues – që mban ujin ne lekure, qetesues – qe zvogëlon dhe redukton skuqjen, si dhe forcon shtresën mbrojtëse të lëkurës.
Mos harroni: një formulë ideale për pastrimin e fytyrës mund të shkëlqejë vërtet nëse kujdeset edhe për lëkurën tuaj përveç pastrimit perfekt; kjo është arsyeja pse do t’ju pëlqejë laresi Must-Have – pastron dhe kujdesit per lekuren tuaj.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje