Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Eye Shadows / Kashmir Eyeshadows Matte Hije për sy me finish kashmir për makeupin e përditshëm 2.65g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Eye Shadows / Kashmir Eyeshadows Matte Hije për sy me finish kashmir për makeupin e përditshëm 2.65g

Kashmir Eyeshadows Matte

Formula e rimeleve Kashmir, e bazuar në pigmentimin e trefishtë, garanton ngjyrën perfekte. Janë ideale për grimin e ditës dhe të mbrëmjes. Ato janë të përshtatshme për aplikime të lagështa ose të thata.

Gama e gjerë e nuancave Kashmir Mono do ta bëjë më të lehtë gjetjen e një ngjyre që ju përshtatet më së miri. Rimelet tona me proteina mëndafshi janë mat dhe pigmentimi i tyre i trefishtë garanton ngjyrën perfekte. Grimcat e silikonit që përmban, parandalojnë zbehjen e ngjyrës dhe bëjnë që grimi i syve të zgjasë më gjatë. Proteinat e mëndafshit zbutin qepallat dhe e bëjnë aplikimin më të lehtë. Është perfekt për pamjet e ditës apo të mbrëmjes dhe mund të përdoret si eyeliner me ngjyra.

  • Pigmentimi i tyre i trefishtë garanton ngjyrën perfekte të thellë
  • Ngjyra nuk zbehet, duke garantuar një efekt afatgjatë
  • Proteinat e mëndafshit e bëjnë aplikimin të lehtë dhe lëmojnë qepallat

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.