Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Eye Shadows / Eyeshadow Dancing Queen Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme 3.2g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Eye Shadows / Eyeshadow Dancing Queen Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme 3.2g

Eyeshadow Dancing Queen Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme 3.2g

6.80 

Një set prej tre rimelesh me perla dhe mat, perfekte për të krijuar dukje grimi casual dhe në mbrëmje.

6.80 

Përdorni rimelin e syve Dancing Queen për të krijuar një efekt unik me shkëlqim. Ky grup prej tre rimelesh që përputhen në mënyrë perfekte me një teksturë të ndezur intensive që do t’ju ndihmojë të krijoni një pamje tërheqëse të grimit. Aplikoni rimelin kur është i lagësht për të arritur një shkëlqim intensiv metalik.
Rimelja përmban perla të dendura të tipit “SPARKS” me shkëlqim intensiv
Kur aplikohet i lagësht, rimeli rrit ngjyrën e syve dhe krijon një shkëlqim metalik

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet