Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Eye Shadows / Opal Eyeshadows Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme 3.2g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Eye Shadows / Opal Eyeshadows Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme 3.2g

Opal Eyeshadows

eyeshadow me një teksturë delikate dhe një finish saten. Përmbajnë perla me kokrra të imta që reflektojnë dritën, duke krijuar një efekt grimi 3D të syve. Ato nuk e irritojnë dhe nuk e bejne lëkurën e ndjeshme.

Eyeshadows opal janë një kombinim i gatshëm i nuancave të bukura që do t’ju frymëzojnë për të krijuar pamje unike. Këto eyeshadow kanë një teksturë delikate dhe një finish saten. Ato aplikohen lehtësisht, edhe në lëkurë shumë të ndjeshme të qepallave. Ata do të nxjerrin në pah në mënyrë delikate pamjen tuaj, duke e bërë atë të parezistueshme.
Nuancat e zgjedhura me kujdes e bëjnë më të lehtë krijimin e një larmi look-je grimi

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.