Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Palete / Paese Contour Palette Pudër e presuar 3në1 (Highlighter, Blush dhe Bronzer) për të gjitha tonet e lëkurave 5g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Palete / Paese Contour Palette Pudër e presuar 3në1 (Highlighter, Blush dhe Bronzer) për të gjitha tonet e lëkurave 5g

Paese Contour Palette

Ka një teksturë prej velvet, të këndshme për t’u prekur që e bën atë shumë më e lehtë për të aplikuar produktin.

12 

12 

Out of stock

Në paleta do të gjeni:

  • Highlighter – Aplikojeni sipër mollëzave, duke formuar një formë “C”, drejt tempujve dhe harkut të vetullave. Për shkëlqim të plotë, aplikojeni në mollëzat tuaja, në pjesën e pasme të hundës, në cepat e syve, në dekolte ose kudo që dëshironi. Përzihet në lëkurë dhe i jep asaj një shkëlqim të jashtëzakonshëm.
  • Blush – Aplikojeni blushin në mollëza, në qendër të hundës dhe në majë të mjekrës. I jep një shkëlqim rinor.
  • Bronzer – Aplikojeni bronzerin poshtë mollëzave, duke filluar nga veshët në qendër të fytyrës dhe përgjatë vijës së flokëve, në anët e mjekrës dhe hundës. Ofron efektin e nxirjes natyrale.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.