Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Collagen Moisturizing Foundation Fondatine (Pudër e lëngshme) me finish natyral me përmbajtje kolagjeni antirrudhë & hidratuese 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Collagen Moisturizing Foundation Fondatine (Pudër e lëngshme) me finish natyral me përmbajtje kolagjeni antirrudhë & hidratuese 30ml

Collagen Moisturizing Foundation

Një bazë hidratuese me një teksturë kremoze. Redukton ndjesitë e djegies, shtrëngimit dhe thatësisë. Fondatina fsheh në mënyrë perfekte çngjyrosjet dhe skuqjen e lëkurës, duke siguruar një finish të mrekullueshëm.

15 

15 

Një bazë fenomenale kolagjeni me një teksturë kremoze që fsheh në mënyrë natyrale çngjyrosjet dhe skuqjet dhe, kujdeset në mënyrë perfekte për lëkurën normale, të thatë, të ndjeshme dhe të prirur ndaj alergjive. E kombinuar me përbërës aktivë, hidraton intensivisht lëkurën, qetëson irritimet dhe rikthen filmin hidrolipidik:

Përberesit

  • Kolagjeni – garanton hidratim afatgjatë dhe mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm të dëmshëm,
  • D-panthenoli zbut lëkurën dhe parandalon inflamacionin,
  • Ekstrakti i aloe vera hidraton, zbut lëkurën dhe parandalon inflamacionin,
  • Vitaminat A, C dhe E rregullojnë lëkurën dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.