Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Lush Satin Multivitamin Brightening Foundation Fondatinë (Pudër e lëngshme) me finish mat dhe multivitamina për efekt zbardhues 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Lush Satin Multivitamin Brightening Foundation Fondatinë (Pudër e lëngshme) me finish mat dhe multivitamina për efekt zbardhues 30ml

Lush Satin Multivitamin Brightening Foundation

Një fondatinë me shumë vitamina, e pasur me përbërës aktivë. Përmban një koktej vitaminash, si dhe minerale dhe mikroelemente. Zbut butësisht lëkurën dhe garanton një pamje të freskët dhe të shëndetshme.

18 

18 

Ndonjëherë lodhja na prek të gjithëve. Ne kemi krijuar një bazë multivitamine për lëkurë të lodhur, të thatë dhe normale, me një ekstrakt frutash tropikale që rigjeneron dhe nxjerr në pah ndjeshëm lëkurën dhe përmirëson tonin e saj. Është i pasur me përbërës aktivë zbutës dhe përmban gjithçka që i nevojitet lëkurës suaj, duke ju bërë të dukeni rrezatues dhe të bukur:

Përbërësit

 • Ekstrakti i mangos, shegës dhe papajas ndriçon lëkurën dhe përmirëson tonin e saj,
 • Vitamina A, C dhe E kanë veti antioksiduese,
 • D-panthenol qetëson irritimet dhe mbron epidermën nga dehidratimi,
 • Polimeret shtrëngues zbutin dukshëm lëkurën, duke fshehur rrudhat,
 • Një kompleks aktiv elementësh optimizon prodhimin e sebumit, zbut rrudhat e imëta dhe mbështet sintezën e kolagjenit dhe acidit hialuronik.

 

Lëkura juaj do të jetë si pas një pushimi të mrekullueshëm!

 • Një bazë e theksuar multivitamine me ekstrakt frutash tropikale për lëkurën e lodhur që ka nevojë për ushqim,
 • Pas aplikimit lëkura duket e shëndetshme dhe e freskët,
 • Ai përmban përbërës aktivë ushqyes që hidratojnë lëkurën,
 • Silikoni stimulon prodhimin e elastinës në lëkurë,
 • Një kompleks aktiv i bio-elementëve ruan nivelin e duhur të prodhimit të sebumit, mbështet sintezën e acidit hialuronik dhe kolagjenit në lëkurë dhe redukton linjat e imëta,
 • Fondacioni formon një filtër natyral UV,
 • Një aromë frutash tropikale.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.