Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / BB Cream BB Cream me Acid Hialuronik për hidratim të thellë 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / BB Cream BB Cream me Acid Hialuronik për hidratim të thellë 30ml

BB Cream BB Cream me Acid Hialuronik për hidratim të thellë 30ml

11.90 

Krem natyral (98%) BB me konsistencë ultra të lehtë që përzihet në mënyrë të përkryer me lëkurën. Formula e produktit është e pasur me përbërës aktivë që rigjenerojnë në mënyrë efektive lëkurën dhe përmirësojnë hidratimin e saj. Lëkura është e butë dhe e lëmuar si mëndafsh. Kremi BB ka veti antioksiduese, mbron nga ndotja dhe efektet negative të dritës blu.

Ofron një finish natyral, pak mat – pa efekt maske. Lëkura zbutet dukshëm.

11.90 

Këshilla jonë – Përdoreni së bashku me pluhurin tonë Beauty Barley Powder, për të marrë efektin e lëkurës së shëndetshme dhe për të zgjatur qëndrueshmërinë e make-up-it.

Ne jetojmë në një nxitim të vazhdueshëm dhe gjithnjë e më shumë kërkojmë harmoninë që ai mund të na japë natyrën. Ne ndjemë një thirrje të fortë të natyrës – kemi përfshirë në produktet tona përbërës natyralë të cilët do të kujdesen në mënyrë efektive për gjendjen e lëkurës tuaj. Ne kemi marrë më të mirën e bimëve dhe mineraleve dhe kemi krijuar kozmetikë krejtësisht të reja për make-up në historinë e Paese. Ejani me ne në kapitullin e ri dhe zbuloni fuqinë e mrekullueshme të përbërësve natyralë!

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.