Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Expert matt foundation Fondatinë (Pudër e lëngshme) profesionale me mbulim maksimal dhe finish mat 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Expert matt foundation Fondatinë (Pudër e lëngshme) profesionale me mbulim maksimal dhe finish mat 30ml

Expert matt foundation

Një bazë profesionale mat mousse që garanton mbulim të plotë, finish mat dhe duket perfekte në fytyrë deri në 24 orë, pa pasur nevojë për riaplikim.

 

  • Mbulim 100% dhe një përfundim mat
  • Mbulon papërsosmëritë
  • Qëndron në lëkurë për orë të tëra

19 

19 

Me bazën mat eksperte, do të dukeni perfektë nga mëngjesi herët deri në orët e vona të natës! Fondatina mbulon në mënyrë perfekte, ka ndjesi shumë të lehtë në lëkurë, jetëgjatë dhe rezistente ndaj lagështirës, nxehtësisë ose djersës. Tekstura e saj krem-pudër ofron një efekt të lëkurës së dytë pa bllokim poresh.

Është perfekt për të gjitha llojet e lëkurës. Rekomandohet veçanërisht për lëkurën e kombinuar, të yndyrshme dhe problematike me defekte.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.