Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Long Cover Fluid Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese me mbulim të plotë me Vit. A, C & E 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Long Cover Fluid Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese me mbulim të plotë me Vit. A, C & E 30ml

Long Cover Fluid

Një fondatinë që barazon në mënyrë perfekte tonin e lëkurës dhe fsheh të gjitha defektet e lëkurës. E bën lëkurën tuaj të duket e freskët dhe rrezatuese gjatë gjithë ditës. Ajo kushtëzon dhe hidraton lëkurën dhe qetëson irritimet.

15 

15 

Ne kemi krijuar Long Cover Fluid që të mund të shijoni grimin e përsosur për më gjatë, pa nevojë për ta riaplikuar atë gjatë gjithë ditës. Garanton kujdes të përsosur për lëkurën normale, të thatë, të ndjeshme dhe të prirur ndaj rozaceas. Ajo barazon tonin e lëkurës dhe e mban lëkurën të duket e bukur. Është e pasur me përbërës aktivë që rregullojnë lëkurën:

Përbërësit

  • Vitamina C – një antioksidant i fortë që merr pjesë në sintezën e kolagjenit, rigjallëron tonin e lëkurës, ngadalëson procesin e plakjes,
  • Vitamina A dhe E – përgjegjëse për përmirësimin dhe ushqimin e elasticitetit të lëkurës; ngadalëson ndjeshëm procesin e plakjes dhe mbron lipidet në epidermë dhe fibrat e kolagjenit nga dëmtimi,
  • D-Panthenol – ka veti antiseptike dhe antibakteriale, qetëson lëkurën,
  • Provitamina B5 – qetëson ndjeshëm irritimet dhe inflamacionet e lëkurës,
  • Squalene – mbështet reduktimin e rrudhave; ka veti rigjeneruese dhe nxit transportin e përbërësve aktivë në lëkurë.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.