Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Hydrobase Under Make-up Bazë super hidratuese me efekt mbushës të rrudhave te imta 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Hydrobase Under Make-up Bazë super hidratuese me efekt mbushës të rrudhave te imta 30ml

Hydrobase Under Make-up

Ky primer hidratues 2-në-1 kombinon kujdesin e lëkurës me grimin. Tekstura e saj e lehtë e bën produktin të përthithet shpejt dhe aplikimin e fondatinës shume te lehtë. Mbush rrudhat e vogla dhe siguron që grimi të zgjasë më gjatë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

18 

18 

In stock

Primeri hidrobazë hidratues dhe kondicionues është si një makinë kohe. Ndihmon lëkurën tuaj të duket e re dhe e freskët. Ngadalëson procesin e plakjes duke hidratuar, qetësuar dhe ushqyer lëkurën. Është i pasur me shumë përbërës aktivë, vitamina dhe peptide.

 • peptidet – reduktojnë ndjeshëm rrudhat ekzistuese dhe rregullojnë zbardhjen e lëkurës duke e mbrojtur atë nga faktorët e jashtëm të dëmshëm,
 • polisakaridet – parandalojnë inflamacionin, qetësojnë irritimet dhe ngadalësojnë procesin e plakjes,
 • pseudo-ceramide – zvogëlon dehidratimin e tepërt dhe mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm të dëmshëm,
 • dermolient i ullirit – përmirëson elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës,
 • Acidi hialuronik me molekulare të ulët – depërton thellë në lëkurë, duke e lënë atë të lëmuar dhe të hidratuar.
 • Primer grimi intensivisht hidratues për të gjitha llojet e lëkurës,
 • ngadalëson procesin e plakjes,

 

 • menjëherë hidraton, forcon, qetëson dhe rigjeneron lëkurën,
 • zvogëlon linjat e imëta dhe papërsosmëritë,
 • të pasura me përbërës aktivë, vitamina dhe peptide,
 • përmban përbërës që reflektojnë dritën dhe i japin lëkurës një shkëlqim natyral,
 • bën që grimi juaj të zgjasë më gjatë,
 • tekstura e tij garanton aplikim të lehtë dhe përzierje perfekte me çdo bazë.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.