Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Smoothing make-up base Bazë makeup super hidratuese me Vit. E për lëkurat normale, të thata dhe të ndjeshme 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Smoothing make-up base Bazë makeup super hidratuese me Vit. E për lëkurat normale, të thata dhe të ndjeshme 30ml

Smoothing make-up base

Një bazë kozmetike qetësuese për lëkurë normale, të thatë dhe të ndjeshme. Siguron që grimi të zgjasë më gjatë. Zbut lëkurën dhe ruan nivelin e duhur të hidratimit falë vitaminës E dhe vajit të farës së livadhit.

16 

16 

In stock

Ne krijuam këtë bazë grimi për të gjitha llojet e lëkurës, në mënyrë që të dukeni gjithmonë bukur, të jeni të kënaqur me pamjen tuaj dhe të mos keni shqetësime për papërsosmëritë e lëkurës.
Lëkura bëhet e njëtrajtshme, e lëmuar dhe mat. Formula e bazës është gjithashtu e pasur me substanca rigjeneruese dhe ushqyese:

 • vitamina E – ushqen lëkurën dhe përmirëson elasticitetin e saj; parandalon dëmtimin e lipideve epidermale dhe fibrave të kolagjenit,
 • vaji i arrës makadamia – ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit hidrolipidik në lëkurë,
 • Vaji i farës së livadhit – hidraton dhe ruan nivelin e duhur të hidratimit të lëkurës.
 • Primeri përmban të gjithë përbërësit e nevojshëm për lëkurë të bukur dhe për të ruajtur vetebesimin tuaj.

 

 • Krem makeup primer për lëkurë të thatë, normale dhe të ndjeshme,
 • Në mënyrë perfekte zbut dhe e barazon lëkurën
 • Zvogëlon dukshëm rrudhat,
 • Krijon një efekt mat delikat saten në lëkurë,
 • Ndihmon në përgatitjen e lëkurës për bazën dhe kozmetikë të tjerë,
 • Përmirëson sa kohë zgjat grimi,
 • Vaji i farës së livadhit dhe vitamina E janë përgjegjëse për ruajtjen e niveleve të duhura të hidratimit,
 • Vaji i arrës makadamia përmirëson elasticitetin e lëkurës,
 • Një përqendrim i lartë i acideve yndyrore esenciale për të garantuar vetitë ushqyese dhe rigjeneruese,
 • E disponueshme ne dy lloje ambalazhesh.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.