Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Highlighter / Creamy Highlighter Highlighter kremoz që i dhuron lëkurë shkëlqim dhe pamje të shëndetshme 4g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Highlighter / Creamy Highlighter Highlighter kremoz që i dhuron lëkurë shkëlqim dhe pamje të shëndetshme 4g

Creamy Highlighter

Highlighter universal krem do ta bëjë çehrën tuaj të duket e shëndetshme dhe rrezatuese.

  • Grimcat e perlave reflektojnë dritën, duke i dhënë lëkurës një shkëlqim
  • Pas vetëm një shtrese, çehreja duket rrezatuese
  • Jep një ndjenjë hidratimi
  • Përhapet lehtësisht dhe përzihet mirë me bazën

14 

14 

In stock

Vetëm një shtresë e theksuar e këtij kremi të lehtë do ta bëjë lëkurën tuaj të duket rrezatuese. Të përfshira ka grimcat perlash që reflektojnë dritën, duke i dhënë lëkurës një shkëlqim. Highlighter përhapet lehtësisht, shkrihet mirë me bazën dhe jep një ndjesi hidratuese.

Si të përdoret? Aplikoni me një sfungjer, furçë ose gishta në majat e mollëzave, harkut të cupidit, urës së hundës.

 

Falë tij, lëkura juaj do të tregojë se sa e rregulluar është! Efektin më të mirë do ta keni pas aplikimit të një shtrese shumë të hollë. Mund të përdor si produktin e parë, menjëherë pas bazës dhe madje edhe para konturimit të lagësht.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.